08 Haziran 2015

Kurabiye Ağacı & Arabası

                                         

   Herkese merhabalar,

   Daha önce doğum günü kurabiyeleri hakkında bir yazı yazmıştım. İlk yaş kurabiyeleri, doğum günü kurabiyeleri her zaman önemlidir. Güzel bir hatıra bırakmak isteyen aileler pasta ve kurabiye siparişi vererek masalarını renklendiriyorlar. Kurabiye siparişi yanında yeni bir seçenek daha var artık; kurabiye ağacı ve kurabiye arabası.

   Kurabiye arabası ilk doğum kurabiyelerinin yanında bir seçenek olarak sunuyorum. Şık bir görüntüsü var. Çok pahalı da olmaması nedeniyle de tercih ediliyor. Resimde var olan erkek kurabiye arabası var. Kız olarak pembe araba seçeneği de mevcut.

  Kurabiye ağacı her şekilde kullanılabilir. Doğum, doğum gün, mevlüt, diş buğdayı.. Boyutuna göre fiyatı da değişiyor. Resimde görülen büyük ağaç 25-30 kurabiye veya daha fazla kurabiye sığabiliyor. Dilerseniz daha fazla süslenebilir. 

 Kurabiyelerim hakkında bilgi edinmek isterseniz ''siparişlerim'' kısmından bakabilirsiniz. Daha fazla seçenek için iletişime bilgilerim;

- makbusunevi@gmail.com / cerenbrn@gmail.com
-instagram: cerenbaran89
-facebook: Makbuş'un Evi

  Sevgiler...
Yorum Gönder

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri

Herkese merhabalar; Bu hafta sonu güneş 23 Nisan'ı güzel kutlamamız için kendini gösterdi. İnsanlarımızda ayrı bir heyecan ayrı...