03 Haziran 2015

Mesajlı Kurabiyeler  Herkese merhabalar,

  Mesajlı kurabiye seçeneğim olmaya başladığından beri güzel yorumlar ve siparişler alıyorum. Söylemek istediğimiz bir çok şey olabilir. Fakat bazı zamanlar söyleyemeyiz veya söylemekten çekiniriz veya başka bir şekilde söylemek isteriz. Kurabiye ise duygularını söylemenin hem şık hem tatlı bir seçeneği. İster özür dileyin ister evlenme teklif edin isterseniz de başarıları kutlayın. 

  Bu sefer ayrı iki siparişim vardı. İlki doğum günü kurabiyeler. İkinci ise sınava girecek cici bir kız için iyi dilek ve başarı kurabiyeleri. Bunlar sadece iki örnek. Daha fazla seçenek için ''siparişlerim'' kısmından bakabilir veya isteğinizi detaylı bir şekilde anlatarak hayalinizde ki kurabiyeyi yaratabilirsiniz. 

  Sadece görüntü değil içerik bakımından da istediğiniz şekilde hazırlanabilir. Örnek olarak verebileceğim kurabiye tatları arasından; zencefilli, kakaolu, fındıklı, tarçınlı, muz aromalı, limonlu kek. 

Yorum Gönder

KARNE ŞENLİĞİ

   Herkese merhabalar;   Okullar kapandığına, yoğunluklar azaldığına göre yazılarıma geri dönebilirim :)    Bu hafta veliler ve çocuk...