23 Eylül 2016

Avukat Kurabiye
   Herkese merhabalar,

   Yapmaktan zevk aldığım kurabiye temalarından biridir; avukat kurabiye. Bir arkadaşım vasıtası ile tnaıştığım Fatma hanımın siparişleri en kısa zamanda istenilen şekilde hazırlandı. Sizde istediğiniz tema da boy boy kurabiye siparişi verebilirsiniz. Siparişlerim hakkında kısacık bilgiler vermek isterim.


  • Butik pasta ve kurabiye siparişlerimi en az 5 gün öncesinden almaya çalışıyorum. Öncesinde karşılıklı olarak istişare yaparak sipariş verenimin istediklerini anlıyor ona göre seçenekler sunuyorum. (Memnuniyet çok çok önemli benim için) Ve sipariş mail aracılığı ile onaylandıktan sonra hazırlıklar başlıyor.
  • Kullanılan malzemeler kaliteli, taze seçilmekte olup lezzetini en üst seviyede olmasına özen gösteriliyor. 
  • İstenilen süslendirmelerle kurabiye süsleniyor, paketleniyor ve torbalanarak siparişverene istenilen şekilde ulaştırılıyor.
  • Sizde sipariş vermek veya soru sormak isterseniz; makbusunevi@gmail.com'a mesaj atabilir makbusunevi instagram sayfamı takip ederek daha fazla resme ulaşabilirsiniz.
  İyi günler dilerim...

 

Yorum Gönder

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri

Herkese merhabalar; Bu hafta sonu güneş 23 Nisan'ı güzel kutlamamız için kendini gösterdi. İnsanlarımızda ayrı bir heyecan ayrı...