10 Ocak 2017

İkizlere Doğum Kurabiyeleri


   Herkese merhabalar,

   Temamız; ikizlere kurabiyeler. İlk defa ikiz kurabiyeleri yaptım. :) Hala kız bebek (bir kişi dışında) kurabiyesi yapabilmiş değilim, genellikle kurabiyelerim hep erkek bebekler için. Hatta bu sefer ikiz erkek bebekler içindi. :) Kurabiyelerimi yaparken zevk aldım çünkü mesajlı kurabiyeler hep hoşuma gidiyor. Bakınız: ''Yol Yorgunları'' :) Bundan dolayı sipariş alırken sorduğum soruların başında ''Mesaj olarak bebeğinize ne söylemek isterdiniz ?'' oluyor. Bazen çok cici cümleler gelebiliyor ve bunları kurabiyelere işlerken büyük zevk alıyorum, eğleniyorum. Siparişveren - siparişyapan arasından çıkan bu tatlı diyaloglardan da lezzetli mi lezzetli tatlı mı tatlı kurbişler çıkıyor.

  Resimde görülen kurabiyeler gingerbread kurabiyeleri. Yani içerisinde karanfil, tarçın...gibi bir kaç tane baharat var. Dilerseniz siz sugar cookie (şeker kurabiye) olarak sipariş verebilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz süslemeleri söylerek hayalinizde ki kurabiyeleri oluşturabilirsiniz. Hem sizin hem de sevdikleriniz için neden tatlı bir anı bırakmayasınız ? 

  O zaman hemen sipariş verin;
* makbusunevi@gmail.com
* instagram: makbusunevi
* cerenbrn@gmail.com

 Görüşmek dileği ile... 


Yorum Gönder

KARNE ŞENLİĞİ

   Herkese merhabalar;   Okullar kapandığına, yoğunluklar azaldığına göre yazılarıma geri dönebilirim :)    Bu hafta veliler ve çocuk...