23 Haziran 2017

Maincraft Doğumgünü Pastası

                                                  

   Herkese merhabalar,

   Çocukların hayal dünyaları o kadar değişken ve geniş ki hergün başka bir karakter başka bir kahraman olarak kendi dünyalarını tasarlayıp oradaymış gibi davranıyorlar. Tabi buna en büyük etkenlerden biri; medya. Eskiden hatırlarım pokemon vardı, sonra küçük bir alet vardı orada bir kız büyütüyordum... Şimdilerde bu değişti tabi. Yeni yeni kahramanlar geldi, bazıları şiddet içerikli bazıları masum. En kötüsü de şiddet içerikli olanları. Maalesef çocukları uzak tutamıyor velilerimiz. Ne yaparlarsa yapsınlar onlar bir şekilde etkisi altında kalıyor zararlı çizgifilmlerin.

   Gelelim günümüzün yakışıklısına. Yunus, son zamanlarda diğer çocukların da beğendiği Maincraft oyunun hastasıymış. Her ne kadar oyunu anlayamasamda gerçekten büyük bir akım var. Her yerde Maincraft. Durum böyle olunca özel günlerin teması artık bu oyunun kahramanları. Kare kare olduğu için çok beğendim bu karakterleri :D yaparken beni hiç zorlamadılar. Ne olursa olsun önemli olan o gün Yunus'un mutlu olabilmesiydi. Anneciğinin yorumlarını aldığım, fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile Yunus mutlu bir doğumgünü geçirmiş. O mutlu olduysa ben daha çok mutlu oldum.

 Pastanın içeriklerine gelince;

  • Yoğun kakaolu  kek
  • İç malzeme; çilek (organik)
  • Vanilyalı taze pastacı kreması
  • Dışı sütlü çikolata ile kaplı
  • İsteğe göre şeker hamuru süslemeleri ve yazı

Sizde özel günlerinizde pasta veya diğer ürünlerimden sipariş vermek isterseniz; 
makbusunevi@gmail.com'a mesaj atabilir, daha fazlası için makbusunevi instagram hesabımı takip edebilirsiniz.

 Kendinize iyi bakın.
 Görüşmek dileği ile.

Yorum Gönder

Bir Yaş Kurabiyeleri

Herkese merhabalar, Uzun uzun zamandan sonra kendimi mutfağa attım ve şeker hamurlarıma, kalıplarıma kavuştum. Her alanda belli bir m...